Avcılar Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi

İpek Hayvancılık Avcılar Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi olarak istanbul Avcılarda hijyenik koşullarda hizmet vermektedir..
Tüm kurbanlıklar tartılarak değerinde fiyatlandırılır ve adil fiyat garantisi ile satış yapılır. İşletmemizdeki Hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılmaktadır.

Tesisimiz 1.400 mt. büyüklüğünde olup, 500 mt. otopark, satış merkezi, kesimhane, müşteri oturma salonu, namaz kılma yeri, çay ocağı, WC gibi bölümlere bölünmüştür. İpek Hayvancılık Avcılar Adak Kurban Satış ve Kesim Merkezi olarak prensibimiz güler yüzlü hizmet anlayışımız ile temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

İşletmemizde kesilen hayvanlarımızı ücretsiz kesip, parçalayıp evinize kadar teslim ediyoruz. Dilerseniz anlaşmalı vakıf, yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını fotoğrafını çekerek tarafınıza gönderiyoruz. Bu şekilde adak ve kurban ibadetinizin gönül rahatlığıyla gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

 

Avcılar Şubemizin İletişim Bilgileri